poniedziałek, 15 września 2014

Miasto nieszczęśliwe?



"Ludziom nieszczęśliwym lepiej jest w mieście.
W mieście człowiek może przeżyć sto lat i nie spostrzec, że dawno umarł i zgnił."

(Lew Tołstoj, Sonata Kreutzerowska)














sobota, 23 sierpnia 2014

Podrapane.




Im wyżej, tym bardziej ekskluzywny balkon...

 

Teren Starej Rzeźni w Poznaniu

 



Napraw-dę?

niedziela, 10 sierpnia 2014

Wejścia.

Najważniejsze jest pierwsze wejście.
W kamienicach zakochałam się od pierwszego wejścia właśnie.
Jest dużo przestrzeni. Przestrzeni, która pomieści wszystkie moje myśli.
A czasami to bardzo trudne.

W bloku też zdarzyło mi się mieszkać. Dwa razy w życiu. O dwa razy za dużo.
Dlatego tak cenię sobie spacery uliczkami pośród miejskich kamienic.








Ile historii wydarzyło się za tymi drzwiami?